0%
Назад до проєктів
Проєкти

HEGEMON HOUSE

  • рік: 2022
  • площа: 970 м2

Приватний будинок у Київській області

Автори і учасники проекту:Бабічева Маріанна, Восколович Андрій, Восколович Діана, Ісаров Віктор, Овчаренко Роман, Платонова Катерина

Фотограф: Кадулін Сергій

Будинок, площа якого становить 970 м2, збудований з цегли, має монолітні бетонні перекриття та покрівлю з керамічної черепиці WALTHER EDELGRAU. Облицювання фасаду виконане з фасадної цегли WIENERBERGER OUD LEERNE M50, а елементи балок та колон облицьовані натуральним піщаним каменем.

Будинок має скатний дах з великими виносами та масивною лобовою дошкою. По всьому будинку є великі вікна, які візуально розширюють простір та ніби запрошують природу всередину будинку, затишне та комфортне житло. Оранжерея має склянний дах, що наповнює світлом рослини та приміщення басейну. Віконні рами в будинку виконані з дерево-алюмінію, окремі вікна в зоні басейну та оранжереї — виконані з алюмінію. Доріжки в ландшафтному дизайні також виконані з клінкерної цегли.

Будинок має класичну європейську архітектуру з елементами мінімалістичного модерну. Висота стелі в житлових кімнатах доходить до 5,5 метрів завдяки відсутності горища. Він складається з 5 основних об’ємів, що об’єднуються в один цілісний ансамбль. По ліву сторону будинку знаходяться критий басейн та оранжерея, а по праву — технічна зона з гаражем та кімнатками для персоналу. Центральна частина будинку має житлову двоповерхову зону та господарську спальню у вигляді одноповерхової прибудови з окремою терасою. Крім того, передбачені тераси біля кожної функціональної зони, з яких можна отримати доступ до будь-якої кімнати. Тераси 2-го поверху огороджені склом, що захищають від вітру та не закриває мальовничий вид на річку.

Будинок є енергоефективним, безпечним та екологічним, оскільки використані лише натуральні матеріали. Всередині будинку є 5 спалень, 8 ванних кімнат, вітальня з їдальнею, тераси, хол, басейн, оранжерея та технічні приміщення. Крім того, будинок має чистову кухню та приховану кухню, де можна готувати без розголосу. Усередині будинку встановлені технологічні системи безпеки та контролю рівня вологості, температури, а також забезпечення високої якості повітря.

 

 

 

Поділитись: